Property Sale
SaleMulti
$255,000
DeedBook 5951, Page 203
Year Built: 1960
Trenton, NJ 08610
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,651 | +6.7% |
| 2024 | $8,109 | +1.2% |
| 2023 | $8,011 | +4.1% |
| 2022 | $7,692 | +2.2% |
Year Built: 1960
16 Yorkshire Rd
Residential
19 Weymouth Dr
Residential
51 Hempstead Rd
Residential
8 Goeke Dr
Residential
328 Sharps La
Residential