Property Sale
SaleMulti
$322,000
DeedBook 5387, Page 204
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,874 | +2.0% |
| 2024 | $6,737 | +3.2% |
| 2023 | $6,531 | +1.4% |
| 2022 | $6,440 | +1.3% |
Year Built: 1950
48 Lawrence Ave
Residential
20 Lawrence Ave
Residential
174 Fieldboro Dr
Residential
81 Darrah Lane
Residential
2295 Princeton Pike
Residential