Property Built
Built
Year Built: 1994
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,361 | +2.0% |
| 2024 | $7,214 | +3.2% |
| 2023 | $6,993 | +1.4% |
| 2022 | $6,895 | +1.3% |
Year Built: 1994
15 Allwood Dr
Residential
5 Hillsdale Rd
Residential
94 Eldridge Ave
Residential
102 Alcazar Ave
Residential
35 Gainsboro Rd
Residential