Property Sale
Sale
$376,000
To:
DeedBook 18960, Page 426
To:
From:
To:
Year Built: 2015
To:
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,740 | +2.8% |
| 2024 | $8,501 | +3.3% |
| 2023 | $8,229 | +0.2% |
| 2022 | $8,217 | +1.0% |
To:
From:
To:
Year Built: 2015
To:
To:
3210 Cedar Village Blvd
Residential
4109 Cedar Village Blvd
Residential
5110 Cedar Village Blvd
Residential
3109 Cedar Village Blvd
Residential
2103 Cedar Village Blvd
Residential