Property Sale
Sale
$725,000
To:
Sq Ft2,887DeedBook 3752, Page 264
To:
From:
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $22,318 | +3.0% |
| 2024 | $21,674 | +19.2% |
| 2023 | $18,187 | +0.8% |
| 2022 | $18,047 | +1.5% |
To:
From:
To:
Year Built: 1940
60-64 Ridge Ave
Residential
42 Union Ave
Residential
7 Idaho Street
Residential
139 Mineral Sprg A
Residential
70 Brook Ave.
Residential