Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,480 | +3.0% |
| 2024 | $12,120 | +6.5% |
| 2023 | $11,382 | +0.8% |
| 2022 | $11,294 | +1.5% |
Year Built: 1900
192 President St
Residential
234 Harrison St
Residential
23 Schneider Pl
Residential
19 21 Schneider Pl
Residential
168 Hamilton Ave
Residential