Property Sale
Sale
$374,000
To:
Sq Ft3,285DeedBook 148, Page 136
To:
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $23,261 | +4.0% |
| 2024 | $22,369 | +1.2% |
| 2023 | $22,095 | +0.4% |
| 2022 | $21,997 | +2.0% |
To:
Year Built: 1996
109 Point View Parkway
Residential
10 Dudley Ct
Residential
122 Point View Parkway
Residential
79 Agawam Dr
Residential
43 Foxboro Rd
Residential