1105-1109 Madison Ave, Elizabeth, NJ 07201
- GIS PIN
- 2004_197_11
- Tax Map Block
- 197
- Tax Map Lot
- 11
- Property Class
- Residential
- Year Built
- 1928
- Municipality
- Elizabeth City
- County
- Union County, NJ
- Land Assessed Value
- $200,000
- Improvement Assessed Value
- $500,300
- Total Assessed Value
- $700,300
Skip to content