Property Sale
Sale
$281,000
To:
Sq Ft1,792DeedBook 5994, Page 39
To:
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,724 | +1.9% |
| 2024 | $13,472 | +5.6% |
| 2023 | $12,757 | +1.6% |
| 2022 | $12,552 | +3.0% |
To:
Year Built: 1980
121 Marion Drive
Residential
123 Marion Drive
Residential
130 Marion Drive
Residential
139 Marion Drive
Residential
119 Marion Drive
Residential