Property Built
Built
Year Built: 1920
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,592 | +4.2% |
| 2024 | $11,124 | +2.7% |
| 2023 | $10,829 | +1.8% |
| 2022 | $10,639 | +3.1% |
Year Built: 1920
126 W 51st St
Residential
120 W 46th St
Residential
36 W 20th St
Residential
21 W 53rd St
Residential
39 E 43rd St
Residential