Property Sale
Sale
$72,500
From:
To:
Sq Ft1,848DeedBook 8832, Page 146NU CodeEstate / executor (10)Recorded2/7/2012
From:
To:
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,515 | +1.3% |
| 2024 | $7,418 | +0.8% |
| 2023 | $7,360 | -0.0% |
| 2022 | $7,364 | +3.3% |
From:
To:
Year Built: 1915
142 Hoyt St
Residential
119 Windsor St
Residential
264 Devon St
Residential
134 Dukes St
Residential
34 Schuyler Ave
Residential