Skip to content

309 66th StWest New York, NJ 07093

Last Sale Date
Aug 17, 2023

Property Information

Block17
Lot7
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityWest New York Town
Tax Map Page3

Building Details

Building Class103
DescriptionSCHOOL #2
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.57

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$625,000
20%
Improvement Value:$2,460,000
80%
Total Assessment$3,085,000

Sale
$0