Property Sale
Sale
$160,000
DeedBook 5968, Page 283
Year Built: 1899
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,978 | +4.1% |
| 2024 | $8,625 | +3.2% |
| 2023 | $8,358 | +0.7% |
| 2022 | $8,299 | +1.0% |
Year Built: 1899
6014 Monroe Pl
Residential
6020 Palisade Ave
Residential
6030 Harrison Pl
Residential
413 67th St
Residential
415 67th St
Residential