Skip to content

85-83 67th StWest New York, NJ 07093

Built 1989

Last Sale Date
May 6, 2021

Property Information

Block4
Lot2
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityWest New York Town
Tax Map Page1

Building Details

Building Class10
DescriptionPARKING
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$147,000
98%
Improvement Value:$3,300
2%
Total Assessment$150,300

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1989