Property Sale
Sale
$350,000
DeedBook 7771, Page 42
Year Built: 2005
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,868 | +2.0% |
| 2024 | $8,691 | -1.7% |
| 2023 | $8,842 | +0.7% |
| 2022 | $8,780 | +1.0% |
Year Built: 2005
6011 Polk St
Residential
6019 Polk St
Residential
112 63rd St
Residential
308 56th St
Residential
6215 Adams Street
Residential