Property Sale
Sale
$525,000
Sq Ft2,540DeedBook 6446, Page 665Recorded6/29/2021
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,807 | +6.7% |
| 2024 | $12,941 | +7.5% |
| 2023 | $12,037 | +6.5% |
| 2022 | $11,299 | +2.3% |
Year Built: 1988
10 Percy West Dr
Residential
11 Percy West Dr
Residential
4 Percy West Dr
Residential
197 Ford Dr South
Residential
566 Flock Rd
Residential