Property Sale
Sale
$575,000
DeedBook 4199, Page 67
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $36,203 | +2.0% |
| 2024 | $35,479 | +3.2% |
| 2023 | $34,392 | +1.4% |
| 2022 | $33,913 | +1.3% |
Year Built: 1960
680 Whitehead Rd
Commercial
2098 Brunswick Ave
Commercial
320 Lawrence Station Rd
Commercial
1770 Brunswick Pike
Commercial
4054 Quakerbridge Road
Commercial