Property Sale
Sale
$240,000
From:
To:
Sq Ft1,760DeedBook 9011, Page 283Recorded12/11/2014
From:
To:
Year Built: 1919
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,886 | +2.0% |
| 2024 | $9,688 | -1.7% |
| 2023 | $9,857 | +0.7% |
| 2022 | $9,788 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1919
6214 Polk St
Residential
6301 Polk St
Residential
6317 Polk St
Residential
551 59th St
Residential
410 66th St
Residential