Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,734 | +4.1% |
| 2024 | $1,666 | +3.2% |
| 2023 | $1,615 | +0.7% |
| 2022 | $1,603 | +1.0% |
6028 Park Ave
Commercial
6719 Adams St/6720 Kenn
Commercial
5902 Park Ave
Commercial
6001 Monroe Place Store
Commercial
645 60th St Store
Commercial