Property Sale
SaleMulti
$100,000
From:
To:
Sq Ft855DeedBook 9408, Page 995NU CodeTitle correction (4)Recorded6/13/2019
From:
To:
Year Built: 2018
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,969 | +1295.4% |
| 2024 | $643 | +3.2% |
| 2023 | $623 | +0.7% |
| 2022 | $618 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 2018
6401 Park Ave
Residential
5901-03 Jefferson St
Residential
5808 Washington St
Residential
9 Ave At Port Imperial
Residential
5501 Hudson Ave
Residential