Property Sale
Sale
$228,000
DeedBook 2365, Page 422
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,709 | +2.0% |
| 2024 | $9,515 | +3.2% |
| 2023 | $9,223 | +1.4% |
| 2022 | $9,095 | +1.3% |
Year Built: 1966
1 Penlaw Rd
Residential
6 Chopin Lane
Residential
7 Penlaw Rd
Residential
78 Lawr-Penn Road
Residential
9 Penlaw Rd
Residential