Property Sale
Sale
$176,000
From:
To:
Sq Ft2,160DeedBook 5059, Page 690Recorded6/22/2002
From:
To:
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,987 | +0.2% |
| 2024 | $6,973 | +1.1% |
| 2023 | $6,899 | +0.0% |
| 2022 | $6,897 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1890
71 Center St.
Residential
332 Fayette St.
Residential
280 Oak St.
Residential
215 Broad St.
Residential
400 Washington St.
Residential