Property Sale
Sale
$126,000
DeedBook 4556, Page 18
Year Built: 1899
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,726 | +2.0% |
| 2024 | $10,512 | -1.7% |
| 2023 | $10,695 | +0.7% |
| 2022 | $10,620 | +1.0% |
Year Built: 1899
109 65th St
Residential
5214 Fairview Terr
Residential
402 59th St
Residential
328 67th St
Residential
440 55th St
Residential