Property Sale
Sale
$154,000
DeedBook 5254, Page 340
Year Built: 1914
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,636 | +2.0% |
| 2024 | $11,404 | -1.7% |
| 2023 | $11,603 | +0.7% |
| 2022 | $11,521 | +1.0% |
Year Built: 1914
5312 Hudson Ave
Residential
210 50th St
Residential
152 59th St
Residential
37 62nd St
Residential
5310 Hudson Ave
Residential