Property Sale
Sale
$690,000
From:
To:
Sq Ft2,284DeedBook 9665, Page 817NU CodeEstate / executor (10)Recorded5/12/2022
From:
To:
Year Built: 1919
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,421 | +4.1% |
| 2024 | $12,894 | +17.7% |
| 2023 | $10,957 | +0.7% |
| 2022 | $10,880 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1919
312 53rd St
Residential
127 58th St
Residential
20 62nd St
Residential
204 61st St
Residential
5301 Blvd East
Residential